O NAS…

       Biuro Rachunkowe ATENA powstało z myślą o klientach, którzy potrzebują profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy lub indywidualnie. Doświadczenie zawodowe, praktyczna wiedza oraz indywidualne podejście do każdego klienta to nasze atuty, dzięki którym macie Państwo gwarancję wysokiej jakości proponowanych rozwiązań i usług.

Posiadany Certyfikat Księgowy nr 21841/2008, wydany przez Ministerstwo Finansów zgodnie z ustawą o rachunkowości, uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowo – rachunkowym oraz prowadzenia kadr i płac w przedsiębiorstwie. W zależności od formy prawnej i rodzaju opodatkowania firmy zawsze proponujemy księgowość dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Prowadzimy księgowość dla osób fizycznych zajmujących się działalnością gospodarczą oraz spółek kapitałowych, firm handlowych i fundacji.Bez względu na osobowość prawną Państwa firmy zapewniamy realizację obowiązków podatkowych na najwyższym poziomie, terminowo i rzetelnie. Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo – płacową, w ramach świadczonych usług zapewniam kontakt z US i ZUS na terenie miasta Ostrołęka.

Swoim klientom oferujemy fachową pomoc oraz reprezentację przed urzędami w sprawach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej. Otrzymacie Państwo możliwość dostarczania dokumentów księgowych w formie elektronicznej, pocztą lub kurierem.

Oferta Biura Rachunkowego ATENA skierowana jest także do osób prywatnych, nie prowadzących działalności gospodarczej, którym proponuję pomoc w zakresie rozliczania deklaracji podatkowych, rozliczania VAT od materiałów budowlanych, itd., oraz rolników. Oferta obejmuje także związane z tym konsultacje księgowe.

Staramy się, by współpraca przynosiła Państwu wymierne zyski w postaci profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowo-rachunkowej oraz związanej z tym optymalizacji podatkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

logo

Post Categories: Bez kategorii