WITAMY!

        Wybór biura rachunkowego to niezwykle istotny element w codziennym prowadzeniu i rozwoju naszej firmy. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednie osoby zajmowały się obsługą księgowo – rachunkową, by właściciele firmy mogli skoncentrować się wyłącznie na prowadzeniu swojej działalności.  Oferta Biura Rachunkowego Atena obejmuje również realizacje tłumaczeń dokumentów. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe większości języków, zapewniając błyskawiczną realizację i przystępną cenę. Klientom biura posiadających stałą umowę o współpracy proponujemy Dodatkowe Rabaty.

Continue Reading →

O NAS…

       Biuro Rachunkowe ATENA powstało z myślą o klientach, którzy potrzebują profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy lub indywidualnie. Doświadczenie zawodowe, praktyczna wiedza oraz indywidualne podejście do każdego klienta to nasze atuty, dzięki którym macie Państwo gwarancję wysokiej jakości proponowanych rozwiązań i usług. Posiadany Certyfikat Księgowy nr 21841/2008, wydany przez Ministerstwo Finansów zgodnie z ustawą o rachunkowości, uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowo – rachunkowym oraz prowadzenia kadr i płac w przedsiębiorstwie. W zależności od formy prawnej i rodzaju opodatkowania firmy zawsze proponujemy księgowość dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Prowadzimy księgowość dla osób fizycznych zajmujących się działalnością gospodarczą oraz spółek kapitałowych, firm handlowych i fundacji.Bez względu na osobowość prawną Państwa firmy zapewniamy realizację obowiązków podatkowych na najwyższym poziomie, terminowo i rzetelnie. Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo – płacową, w ramach świadczonych usług zapewniam kontakt z US i ZUS na terenie miasta Ostrołęka. Swoim klientom oferujemy fachową pomoc oraz reprezentację przed urzędami w sprawach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej. Otrzymacie Państwo możliwość dostarczania dokumentów księgowych w formie elektronicznej, pocztą lub kurierem. Oferta Biura Rachunkowego ATENA skierowana jest także do osób prywatnych, nie prowadzących działalności gospodarczej, którym proponuję pomoc w zakresie rozliczania deklaracji podatkowych, rozliczania VAT od materiałów budowlanych, itd., oraz rolników. Oferta obejmuje także związane z tym konsultacje księgowe. Staramy się, by współpraca przynosiła Państwu wymierne zyski w postaci profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowo-rachunkowej oraz związanej z tym optymalizacji podatkowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Continue Reading →

ZWROT PODATKÓW

    Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 1 stycznia 2015r. nasza firma rozszerzyła działalność o dodatkowe usługi: – zwrot podatków dla Polaków pracujących za granicą, – pozyskiwanie zasiłków Zapraszamy osoby zatrudnione w następujących krajach: Wielka Brytania, Belgia, Niemcy, Holandia, Irlandia, Austria, Norwegia, USA, Dania, Szwecja.                                                                                       

Continue Reading →